Tomy – Pluszowy tygrysek z dźwiękami

tomy_tygrysek

Sympatyczny pluszowy Tygrysek bohater wielu bajek i filmów zrealizowanych na podstawie znanej powieści Alana Alexandra Milne o przyjaciołach ze Stumilowego Lasu. Rozbrykany Tygrysek z dźwiękami z bajki o Kubusiu Puchatku to najbardziej wesoły i skoczny towarzysz maluszka. Wykonany jest z pluszu doskonałej jakości, dzięki czemu może być ulubioną przytulanką dziecka już od dnia narodzin. Jak tylko dziecko naciśnie na brzuszek Tygryska usłyszy różne zabawne dźwięki wydawane przez tego bohatera w bajce. Kolejna zabawka z kolekcji TOMY Kubuś Puchatek.

Kalkulatory

     Fazy kobiecego cyklu dla wielu zainteresowanych stanowią spory problem edukacyjny. Mimo iż wiedza ta wydaje się najbardziej podstawową, jaką powinna posiadać kobieta na temat działania swojego organizmu, a informacje te są łatwo dostępne, kobiety w różnym wieku wciąż mają problemy z określeniem momentu cyklu, w którym się znajdują. Zachęcamy do poszerzania wiedzy na temat kobiecego cyklu. Kalkulator dni płodnych.
[Czytaj dalej…]

Niepłodność

     O niepłodności mówimy zawsze w kontekście pary, gdy kobieta nie zachodzi w ciążę po roku regularnego współżycia bez zabezpieczeń. Definicja taka odnosi się oczywiście do tak zwanej „pary statystycznej” starającej się o ciążę. Statystycznie na 100 par starających się o ciąże 80% zachodzi w ciążę już w pierwszym roku a 90-92% odnosi sukces w ciągu 2 lat. W odniesieniu do 8-10% par mówimy o niepłodności. Osoby powyżej 35 lat a szczególnie po 40 roku życia zwykle po upływie roku starań odczuwają niepokój i zgłaszają się po poradni. Wiek jest jednym z głównych czynników warunkujących płodność ale nie jedynym. Bardzo ważne w postawieniu diagnozy odnośnie przyczyn niepłodności jest jednoczesne poddanie się badaniu obojga partnerów.
[Czytaj dalej…]

Fisher Price – Domek Szczeniaczka Uczniaczka

fisher-price-domek-szczeniaczka
Wesoły domek Szczeniaczka Uczniaczka z kolekcji Laugh&Learn Fisher Price, to innowacyjna edukacyjna zabawka składająca się z pluszowego szczeniaczka oraz jego domku, który oferuje wiele pomysłów na zabawę i naukę!
Pluszowy szczeniaczek grzechocze, daje się przytulać, ma wielkość idealnie dopasowaną do małych rączek dziecka i mieści się w domku.
Mając do dyspozycji 3 tryby zabawy:
– nauki,
– muzyki (40 piosenek, melodii i dźwięków)
– i dwujęzyczny,
dziecko może uczyć się alfabetu, liczb, kolorów, przeciwieństw, pozdrowień, dobrych manier oraz pierwszych słów po polsku i po angielsku.
Po wciśnięciu dzwonka przy drzwiach dziecko pozna literki i dowie się, jak zaopiekować się pieskiem. Gdy wciśnie kość nad drzwiami, dowie się czegoś o liczbach i pozdrowieniach, usłyszy piosenkę o piesku, a kość zaświeci. Przekręcając pokrętło w obrotowej stacji pogodowej, dziecko usłyszy nagrania o kolorach, przeciwieństwach i czynnościach. W trybie dwujęzycznym dziecko nauczy się pierwszych słów po polsku i po angielsku. Domek wyposażony jest w wygodny uchwyt i dziecko może zabrać zabawkę ze sobą, dokądkolwiek się uda. Maluszek z pewnością polubi i nauczy się 8 piosenek oraz pokocha swojego małego przyjaciela – wesołego szczeniaczka.

Fisher-Price to pierwsza marka, która wprowadza kompletne portfolio zabawek dwujęzycznych. Im szybciej dziecko rozpocznie naukę angielskiego, tym większa szansa że będzie nim biegle władało – uważają eksperci, a nauka będzie skuteczna tylko wtedy, gdy kojarzyć się będzie Maluchowi z przyjemnością. W dwujęzyczne zabawki Fisher-Price maluszek włączając słowa i melodyjki, poprzez zabawę i bez wysiłku opanuje pierwsze angielskie słowa. W każdym przypadku słowo lub piosenka jest odgrywana najpierw w języku polskim, a następnie w angielskim, co ułatwia dziecku przyswojenie znaczenia obcojęzycznych wyrazów.

Lamaze – zawieszka szczeniaczek

lamaze_szczeniaczek

Kolorowa zawieszka szczeniaczek z dźwiękiem wykonana jest z materiałów o ciekawej strukturze, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych.

Główne atrakcje zabawki:
– gdy naciśniemy nosek, piesek zaszczeka,
– sprężynującą szeleszczącą kostkę, pociągając ją usłyszymy odgłos grzechotki w łapce,
– dźwięczną grzechotkę w dolnej łapce,
– szeleszczące uszy.
Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy Lamaze zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Formaty reklam