Stopy – twoja wizytówka

stopy

     Bywa tak, że skupieni na swoim zewnętrznym wyglądzie na przykład na makijażu zapominamy, że nie mniej ważną wizytówką są nasze stopy, zwłaszcza paznokcie i pięty. Gorzej kiedy mamy do czynienia z halluxem, który na ogół jest skutkiem noszenia zbyt ciasnego, spiczastego obuwia. I o tym też warto pamiętać.

[Czytaj dalej…]

Majówka z maluchem – co zabrać

dziecko18Weekend majowy to świetna pora na wspólne rodzinne wyjazdy. Aby z sukcesem zorganizować majówkę z dziećmi, warto zadbać o detale. Oto lista must have akcesoriów na wiosenną wycieczkę z pociechą.
[Czytaj dalej…]

Sprawdź, jak powinien wyglądać bezpieczny dom przed pojawieniem się maluszka

maluszek

     Młode mamy mają świadomość tego, że pojawienie się dziecka na świecie może zasadniczo zmienić dotychczasowe podejście domowników do kwestii bezpieczeństwa. Jak zatem przygotować dom i mieszkanie na przyjście potomka? Każda mama spodziewająca się dziecka zwraca szczególną uwagę na stworzenie bezpiecznego domu dla dziecka. Warto jednak pamiętać, że przez pierwszych kilka miesięcy mieszkanie nie będzie stanowiło dla maluszka zagrożenia w sensie fizycznym – przez okres co najmniej pół roku Twoje maleństwo znakomitą większość czasu spędzi leżąc lub siedząc w łóżeczku lub miejscu, gdzie je zostawisz. Zatem, nie warto poświęcać czasu na kupowanie takich elementów, jak gumowe ochraniacze na kanty mebli czy blokady na szafki. Na takie zabezpieczanie domu przed dzieckiem przyjdzie jeszcze pora. Poniżej przedstawimy zadania, które jednak warto wykonać przed urodzeniem dzidziusia, aby stworzyć mu w pełni bezpieczny dom rodzinny.

[Czytaj dalej…]

Trampolina nie tylko dla dzieci

     Trampolina jest rozrywką skierowaną nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych. Nie dość, że sprawia mnóstwo radości, korzystnie wpływa również na zdrowie. Co możemy zyskać dzięki zabawom na batucie? Trampolina często znajduje swoje miejsce w naszych przydomowych ogródkach, w przedszkolach, przy restauracjach, sprawiając radość dzieciom. Rodzice cieszą się, że ich dzieci mogą rozładować zgromadzoną energię i wyszaleć się. Sami z kolei mają w tym czasie chwilę spokoju.

[Czytaj dalej…]

Strona z pożyczkami online – powinna być bezpieczna i zrozumiała

pmama

     W życiu każdego człowieka może przyjść taki czas, że pożyczka przez internet okaże się niezbędna. Jednak ważne jest, by była to pożyczka wzięta z głową, niepochopnie, roztropnie. Niestety – czasem sytuacja jest tak awaryjna, że wielu z nas podejmuje pospieszne, nieprzemyślane decyzje. Nie musisz należeć do tego grona – przeczytaj ten krótki artykuł, a dowiesz się, że szybka gotówka może być bezpiecznym kredytem – jeśli tylko wiesz w jakim miejscu ją zaciągnąć.

[Czytaj dalej…]

Rewolucja w odchudzaniu

smart

     Aplikacje treningowe wspomagające uprawianie sportu na dobre zagościły w naszych smartfonach. Niemal każdy, kto biega wspiera swój trening programem umożliwiającym mierzenie dystansu, wyliczacie spalonych kalorii czy monitorowanie postępów. Aplikacje dietetyczne, które sprzyjają odchudzaniu to zupełna nowość. Jak pokazują najnowsze badania, nieoceniona w procesie prawidłowej i skutecznej utarty masy ciała. Pomyśl, jaki efekt możesz osiągnąć korzystając z aplikacji treningowej w czasie biegu i przygotowując posiłki z telefonem i osobistym dietetykiem w ręku.

[Czytaj dalej…]

Zmywarka także wymaga czyszczenia

     Kupując i użytkując na co dzień we własnym domu zmywarkę musimy mieć świadomość, że wymaga ona regularnego czyszczenia. Dzięki temu nie będzie ulegała awarii, a naczynia z niej wyjmowane będą pachniały czystością.

[Czytaj dalej…]