NACZELNIK – Z czego składa się kobieta?

     Z czego składa się kobieta? Z ciała i duszy? Z osobowości? Nauka dąży do odkrycia coraz to mniejszych elementów składowych materii. Kobieta też może składać się z kwarków i w ten sposób można ją postrzegać. Massmedia, producenci produktów wszelakich, reklamy – określają ściśle, z czego składa się kobieta i jakiej jakości te elementy mają być.

     Kobieta składa się z włosów i paznokci. Jedne nie powinny być klapnięte, drugie raczej mogą być. I jedne i drugie mają być sprężyste, obowiązkowo nierozdwojone. Kobieta składa się z oczu, dwojga oczu. Oczy zaś składają się ze wzroku, który ma być nie tylko sokoli, ale i świeży, białka odpowiednio białe. Oczy kobiety składają się także z powiek i rzęs. Tutaj jest pełna gama możliwości. Kolory tęczy na powieki. Z rzęsami sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Muszą być gęste, długie, wyczesane, podkręcone, strzeliste, wręcz wystrzelone w kosmos lub wyglądać na sztuczne.


W skład kobiety wchodzą
cellulit i rozstępy. Nie mogą,
a wchodzą. Kobieta walczy,
a one dalej wchodzą.
Taka kolej rzeczy.


     Kobieta ma cerę, w celu wklepywania w nią kremów o różnych właściwościach. W skład kobiety wchodzą również zmarszczki, wypryski, przebarwienia, plamy i pory. Wszystko oczywiście do wyrównania, wygładzenia, zaszpachlowania. Kobieta ma na składzie usta. Te zaś wymagają wygładzania, ujędrniania, wypełniania, nabłyszczania i ubarwiania. Jest jeszcze owal twarzy, którego kształt świadczy o sile, z jaką grawitacja oddziałuje na kobietę. Owal twarzy zawsze można poprawić, wymodelować, podciągnąć, naciągnąć, za uszy przeciągnąć. Podciągać i naciągać należy również biust, który wchodzi w skład kobiety. Biust ma stać, obowiązkowo, nie wisieć, bo wiszenie to objaw słabości. Można też poprawić koloryt skóry łykając jedno, wklepując drugie.

     W skład kobiety wchodzą pięty, które wstyd latem wystawiać na widok publiczny bez uprzedniego pozbycia się zrogowaciałego naskórka. Kobieta składa się z łokci, a te nie mogą być zbyt szorstkie. Kobieta posiada uda i pośladki. Te mają być sprężyste, gładkie – obowiązkowo. W skład kobiety wchodzą cellulit i rozstępy. Nie mogą, a wchodzą. Kobieta walczy, a one dalej wchodzą. Taka kolej rzeczy.


     Kobieta posiada także zbędne owłosienie. Wspomniane wcześniej włosy na górnym końcu kobiety są niezbędne, najlepiej długie. Zaś reszta owłosienia jest zbędna. Życiowym zadaniem kobiety jest pozbywać się go z wytrwałością Syzyfa. Problemem przy usuwaniu zbędnego owłosienia jest to, że zwykle owo usuwanie wiąże się z podrażnieniami. Kobieta nie może składać się z podrażnień miejsc, z których pozbyła się zbędnego owłosienia. Jest to niedopuszczalne. Trzeba zatem owe podrażnienia zwalczać. Te strategiczne miejsca mają być gładkie jak aksamit i ma się po nich ześlizgiwać jedwabna tkanina. Kobieta ma w składzie pachy. Prócz tego, że pachy nie mogą składać się z podrażnień po usuwaniu zbędnego owłosienia, dodatkowo muszą być zawsze suche i pachnące. Tę pierwszą właściwość można badać za pomocą papierka lakmusowego, drugą zaś jedynie zmysłem węchu (który na szczęście również wchodzi w skład kobiety, więc jest pod ręką). Kobieta składa się jeszcze z pękających naczynek i żylaków. Tutaj farmacja przychodzi z pomocą.

Strony: 1 2

Komentuj:

*

* Skopuj to hasło:

* Napisz lub wklej hasło tutaj:

Przeczytaj poprzedni wpis:
» Postępowanie przy biegunce

     O biegunce mówimy wtedy, gdy ilość wypróżnień w ciągu doby zwiększa się w stosunku do stanu normalnego lub zmienia się...

Zamknij